• Haarle 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breen, Ronald vanOverige stafTeammanager
    Westendorp, ErikOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 sep. 10:30Haarle 3 - Turkse Kracht 5Sportpark Pastoorsmoat
    27 sep. 11:00ABS 3 - Haarle 3Sportpark De Looënk
    4 okt. 10:30Haarle 3 - Juventa '12 3Sportpark Pastoorsmoat
    11 okt. 10:00v.v. Hellendoorn 2 - Haarle 3Sportpark De Voordam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.Juventa '12 2 - Haarle 31 - 1
    12 sep.Haarle JO7-1 - Diversen 4x40 - 0
    6 sep.Haarle 3 - SV Nieuw Heeten 21 - 7
  • Poulestanden Haarle 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Nieuw Heeten 23300154119
    2Juventa '12 2311168-24
    3Haarle 3302128-62
    4Holten 4301258-31

    Poulestanden Haarle 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS 300000000
    2Haarle 300000000
    3v.v. Hellendoorn 200000000
    4Juventa '12 300000000
    5Lemelerveld 700000000
    6Rohda Raalte 800000000
    7Rohda Raalte 600000000
    8Schalkhaar 600000000
    9SDOL 400000000
    10Turkse Kracht 500000000
    11Turkse Kracht 600000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Besten, GijsTeamspeler
    Besten, NoëlTeamspeler
    Breen, Ronald vanTeamspeler
    Cents, DannyTeamspeler
    Kemper, BasTeamspeler
    Kemper, WoutTeamspeler
    Kleinherenbrink, StefTeamspeler
    Nahuis, WiegerTeamspeler
    Westendorp, ErikTeamspeler
    Willemsen, JoostTeamspeler
    Zwijnenberg, ArnonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Haarle 3

    VS

    Turkse Kracht 5

    20 september 202010:30 uur
    Sportpark Pastoorsmoat Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Haarle 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd