• Uitslagen alle teams

    DatumThuisteamUitteamUitslagCompetitiesoortDetails
    16 feb.Haarle 1SDOL 10 - 2regulier
    16 feb.Lemelerveld 8Haarle 44 - 4regulier
    16 feb.Haarle 3Schalkhaar 67 - 0regulier
    16 feb.SV Nieuw Heeten 4Haarle 52 - 5regulier
  • Poule programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdThuisteamUitteamStatus
    01-03-202001 mrt 202014:00Heeten 1Haarle 1Te spelen
    15-03-202015 mrt 202014:00Haarle 1DAVO 1Te spelen
    22-03-202022 mrt 202014:00Enter 1Haarle 1Te spelen
  • Teamstatistieken

    Haarle 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestand Haarle 1 - poule 4G

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS 114121148123637
    2Holten 114111261204134
    3Haarle 1147342820824
    4Broekland 1147252319423
    5SV Nieuw Heeten 1147251916323
    6SDOL 1147162321222
    7SV Zwolle 1146263030020
    8Heeten 1136162925419
    9Enter 1126062118318
    10VV Lettele 1126062422218
    11DAVO 11422101645-298
    12Hoonhorst 1122191841-237
    13FC Ulu Spor 1130013859-51-4
  • Uitslagen Haarle 1 - poule 4G

    Geen informatie

  • Periode 1

    PositieTeamGSPT
    1ABS 11231
    2Holten 11231
    3Haarle 11223
    4SV Nieuw Heeten 11223
    5Heeten 11219
    6Broekland 11219
    7Enter 11218
    8VV Lettele 11218
    9SV Zwolle 11217
    10SDOL 11216
    11Hoonhorst 1127
    12DAVO 1125
    13FC Ulu Spor 1120
  • Periode 2

    PositieTeamGSPT
    1SDOL 126
    2ABS 126
    3Broekland 124
    4Holten 123
    5SV Zwolle 123
    6DAVO 123
    7Haarle 121
    8Enter 100
    9Hoonhorst 100
    10VV Lettele 100
    11Heeten 110
    12SV Nieuw Heeten 120
    13FC Ulu Spor 11-4
  • Periode 3

    PositieTeamGSPT
    1ABS 100
    2Broekland 100
    3DAVO 100
    4Enter 100
    5FC Ulu Spor 100
    6Haarle 100
    7Heeten 100
    8Holten 100
    9Hoonhorst 100
    10SDOL 100
    11SV Nieuw Heeten 100
    12SV Zwolle 100
    13VV Lettele 100